اصالت را با ساعت دیواری میناکاری به خانه خود آورده

سبک زندگی مدرن این روزها موجب شده که اکثرا به استفاده از وسایل جدید و مدرن در طراحی دکوراسیون خانگی خود استفاده کنند که خود به نوعی زندگی بی روح مدرنیته را ترویج می دهد.

 

 

 

اما در سال های اخیر گام هایی در جهت آشنا سازی و همچنین آشتی مردم با صنایع دستی صورت گرفته تا بتوان فرهنگ استفاده از صنایع دستی را در زندگی روزمره مردم زنده کنند.

 

 

 

هر روزه شاهد فعالیت هایی با پشتوانه اندیشه های هنری اصیل ایرانی در این زمینه می باشیم که به پیشرفت های چشمیگیر نیز دست یافته اند.

 

 

 

استفاده از انواع صنایع دستی در طراحی دکوراسیون خانگی که با استفاده از خلاقیت هنرمندان ایرانی از هنر سنتی و وسایل مدرن صورت گرفته است.

 

 

 

این وسایل که از جمله صنایع دستی هنری می باشند اما به دلیل کاربردی بودن و به دلیل جنبه تزئینی و سنتی خود توانسته است جایگاه خوبی در بین هنردوستان برای خود پیدا کند.

 

 

 

یکی از انواع این محصولات که توسط هنرمندان فهیم اصفهانی تولید شده است، ساعت دیواری طرح میناکاری می باشد که یک وسیله تزئنی کاربردی چشم نواز می باشد.

 

 


ساعت میناکاری یکی از انواع صنایع دستی می باشد که به دلیل طرح زیبا می تواند سالیان سال زیبا و چشم نواز باقی بماند. با خرید ساعت دیواری میناکاری اصالت را به خانه خود آورده.

 

 

 

در سال های اخیر با توجه به زندگی بی روح مدرن بیشتر افراد برای ایجاد تنوع تمایل به استفاده از صنایع دستی شیک، زیبا و کاربردی داشته اند.

 


 

استفاده از هدیه ساعت دیواری میناکاری به عنوان یک هدیه زیبا و لوکس می تواند علاوه بر ارزش قائل شدن برای روح هنر تاثیر شگفت انگیزی بر روی دریافت کننده این هدیه زیبا داشته باشد.

 

 

 

در واقع هزینه کردن برای خرید صنایع دستی از جمله ساعت میناکاری با قاب خاتم ارزش بالایی دارد زیرا گامی در جهت رشد و توسعه صنایع ملی و غیر وابسته کشور می باشد.

 ساعت میناکاری دارای تنوع نقش و طرح می باشد و به همین دلیل می تواند هر سلیقه ای را پشتیبانی نماید. این ساعت زیبا به دست هنرمندان اصفهانی طراحی وتولید شده است.
یکی از مهمترین خصوصیات هنرمندان اصفهانی به کار گیری خلاقیت در تولید آثارهنری می باشد که منجر به تولید محصولاتی شکیل و کاربردی تر می شود.
از جمله تلفیق هنر میناکاری با خاتم که منجر به طراحی و تولید ساعت سنی و لوکس شده که دارای یک صفحه میناکاری شده و یک قاب خاتم کاری زیبا می باشد.
این محصول در واقع یک نمونه زیبا از خلاقیت و ذوق هنری هنرمند اصفهانی دارد که با تلفیق صنایع دستی سنتی و صنعت مدرن وسیله کاربردی تزئینی را تهیه و تولید کرده است.برای مشاهده تنوع محصولات و خرید ساعت دیواری میناکاری ارزان به لینک زیر مراجعه نموده. با خری از تک سبد از تخفیفات فروش فصلی بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 68000 تومان

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید