برند های تولید کننده هدفون پشت گردنی

برند های زیادی اقدام به تولید هدفون می نمایند در این بازار انتخاب یک محصول مناسب کاربران را باپیچیدگی های زیادی مواجه نموده است.


هدفون گردنی


مشخصات هدفون برای کاربران معمولی بسیار پیچیده خواهند بود و باید تسلط زیادی به فیزیک، الکترونیک و ریاضی داشته تا درک خوبی از این مشخصات فنی داشته باشید.


هدفون گردنی


یکی از پارامتر‌های هدفون‌ها حساسیت و سطح فشار صدا (Sound Pressure Level) است که نشانگر حداکثر توانایی‌ آن‌ها در تولید صدای بلند است.


هدفون گردنی


هدفون هویت و همچنین برند ال جی با تولید هدفون گردنی ال‌جی یکی از معدود شرکت‌هایی هستند که به تولید این نوع هدست‌های بلوتوث دست زده است.


هدفون گردنی


وزن این هدفون ها بسیار اندک است و سیستم کاهش نویز هوشمند این امکان را فراهم نموده است که صدایی با شفافیت بسیار بالا از ایرفون های هدست شنیده شوند. و لذت شنیدن موسیقی را چند برابر می کند.هدفون گردنی


مدت زمان لازم برای شارژ کامل هدفون پشت گردنی حدود  2 ساعت است و برای شارژشدن آن به صرف وقت زیادی نیاز ندارید.زمان شارژدهی در هنگام پخش موسیقی و همچنین مکالمه 4 ساعت است.


هدفون گردنی


روی بدنه‌ی این هدست کلیدهایی برای خاموش/روشن کردن، کنترل موسیقی و بلندی صدا و یک نشانگر LED برای نمایش وضعیت دستگاه وجود دارد.هدفون گردنی


جهت خرید هدفون گردنی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت :139.000 تومان

خرید محصول