جلوگیری از هدر رفت انرژی با درب پلاستیکی مگنتی

پلاستیک مگنتیک درب، محصولی با طراحی خلاقانه و کاملا کاربردی که به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی در فضول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها مانع از ورود و خروج هوای گرم به خارج و داخل ساختمان شده و تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

 

 


شاید دیده باشید که خیلی از مراکز خرید از یکسری پرده های پلاستیکی برای این کار استفاده می کنند که بعد از مدتی درفرمه شده و به حد قابل قبولی از هدر رفت انرژی جلوگیری نمی کند. اما نسل جدید درب پلاستیک مغناطیسی تمامی این مشکلات را حل کرده.

 درب پلاستیکی آهنربایی به دلیل تولید در ابعاد استاندار و بر اساس معیارهای مهندسی، تا 70 رصد از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. این درب ها دارای مگنت های بسیار قوی می باشد و بلافاصله بعد از عبور از درب به یکدیگر چسبیده و مانع هدر رفت گرما می شوند.

 

 

 

هدف اصلی استفاده از این پرده های پلاستیکی حفظ دمای محیط و جلوگیری از ورود سرما به داخل می باشد و بیشتر برای اماکنی مورد استفاده می باشد که تردد زیای در آنجا صورت می گیرد، مانند مراکز خرید و آموزشی که حجم زیادی مراجعه کننده دارند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید  


آسان مش، برند موفق ایرانی در زمینه ت تولید بهترین درب پلاستیک مگنتیک در ایران می باشد که محصولات آن از کیفیت بالا در حد رقابت با محصولات خارجی را داشته. استفاده از پلاستیک منعطف با ضخامت بالا از مهمترین ویژگی های محصولات این برند می باشد.شاید برای شما سوال شود برای مراکزی که دارای درب های عریض می باشند چه باید کرد؟ پاسخ ما خرید و استفاده از درب های پلاستیکی آسان مش می باشد. ابعاد درب پلاستیک آهنربایی آسان مش عرض 270 و ارتفاع 120 می توان مشکل شما را براحتی حل کند.

 


 

اجناس برند آسان مش همگی دارای تضمین کیفیت خرید و گارانتی می باشد که نشانه احترام به مصرف کننده بوده و همچنین دارای نصب آسان و سریع بدون نیاز به ابزار و فرد ماهر می باشد.