حشره کش برقی مدل لامپی همراه با چراغ ال ای دی

با گرم شدن هوا ورود حشرات موذی به منازل افزایش می بابد.حشرات معمولا علاوه بر ایجاد مزاحمت و گزش بدن که ایجاد حس ناخوشایند خارش ایجاد میکند ، ناقل انواع بیماری ها می باشند.


حشره کش برقی


وجود این حشرات در منازل به خصوص برای کسانیکه در منزل نوزاد یا کودک نگهداری می کنند خطرناک است ، همچنین این حشرات خواب راحت را از ما سلب می کنند.


حشره کش برقی


 حشره کش های برقی با عملکردبالا یکی از بهترین وسایل دفع این جانوران می باشند.این محصولات در مقایسه با اسپری های شیمیایی که برای سلامتی بسیار مضر می باشند بدون ضرر هستند.


حشره کش برقی


همچنین انواع حشره کش برقی لامپی نسبت به دیگر حشره کش های برقی از ایمنی بیشتری برخوردارند. زیرا خطر بروز آتشسوزی و سوختگی با آن بسیار کمتر است.


حشره کش برقی


این لامپ های حشره کش برقی مانند یک لامپ معمولی به محل سرپیچ لامپ نصب می شوند و با نور ماورائ بنفش حشرات را جذب خود کرده و سپس میکشند.


حشره کش برقی


این لامپ ها علاوه بر نور ماورائ بنفش دارای نور ال ای دی مهتابی هستند و می توان از آن به عنوان یک چراغ روشنایی نیز استفاده کرد.


حشره کش برقی


همچنین در زمان خواب این چراغ با قرار گرفتن در حالت حشره کش به زیبایی یک چراغ خواب برای اتاق شما مناسب است.


حشره کش برقی


با حشره کش برقی مدل لامپی همراه با چراغ ال ای دی دیگر نیازی به صرف هزینه های زیاد یراس دفع حشرات در منازل، محیط کار ،باغ ، ویلا و.. نخواهید داشت.


حشره کش برقیمصرف حشره کش برقی مدل لامپی بسیار پایین و در حدود 15 وات می باشد که نیازی به نگرانی درخصوص هزینه برق نخواهید داشت.


حشره کش برقی


این محصول از سه بخش تشکیل شده است: چراغ ال ای دی ، تله الکتریکی و چراغ بنفش جذب کننده حشرات.


حشره کش برقی


حشرات با دیدن نور به سمت لامپ حرکت می کنند و با عبور از شبکه های محافظ و با برخورد به تله الکتریکی جریان برقی آن ها را از بین می برد.


حشره کش برقی


عملکرد این حشره کش برقی لامپی مانند حشره کش های قدیمی است با این تفاوت است که مصرف برق بسیار کمتر و ایمنی بیشتری دارد.


حشره کش برقی


عملکرد لامپ حشره کش برقی به گونه ای است که کوچکترین حشرات را نیز بسیار سریع به دام می اندازد.نکته ای که باید رعایت کنید این است که پس از خاموش کردن لامپ تا چند دقیقه به آن دست نزنید زیرا المنت آن هنوز داغ است.


حشره کش برقی


جهت خرید حشره کش برقی و کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت : 39000 تومان

خرید محصول

حشره کش برقی