خرد کن چهارتیغه با کیفیت بالا

خرد کن دستی همه کاره درجه یک چهار تیغه مخصوص انواع میوه جات،سبزیجات و صیفی جات می باشد. این خرد کن دستی آشپزخانه یک محصول ضروری برای هر آشپزخانه ای می باشد. این محصول 4 عدد تیغه ی تیز و ضدزنگ دارد که میتواند مواد غذایی را با کیفیت خوبی خرد نماید.


خردکن-دستی-سبزی


این خردکن یکی از باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد و بدون نیاز به زحمت زیاد میتواند کار خود را به خوبی انجام دهد. بر روی درب این خردکن سه سوراخ وجود دارد که بنابر میل خود میتوانید دستگیره ی خرد کن را داخل هر یک از آنها قرار دهید.خردکن-دستی-نوین
این سه سوراخ در واقع دستگیره را در جهت عقربه ساعت یا خلاف آن و یا با سرعت بالا به چرخش در می آورد. این محصول از پلاستیک مقاوم و مرغوب ساخته شده است و ظرفیت محفظه ی آن نسبتا بزرگ می باشد که برای تهیه ی غذا در میهمانی ها انتخاب مناسبی به شمار میرود. مواد اولیه انواع کتلت و کوکو را میتوانید با استفاده از این سبزی خرد کن دستی به سرعت تهیه نمایید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.


سبزی-خردکن-کوچک


علاوه بر تمامی خصوصیات گفته شده سه عدد تیغه رشته کن و ورقه کن نیز همراه با این محصول عرضه شده است. این تیغه ها بسیار تیز بوده و مواد غذایی مختلف همچون هویج،سیب زمینی یا پنیر پیتزا را میتوانند به اشکال گوناگون دربیاورند. این تیغه ها انتخاب مناسبی برای سفره آرایی و میوه آرایی می باشد. در کف ظرف این محصول پایه های چسبناک و مکشی وجود دارد تا در حین کار بر روی سطح مورد نظر بچسبند و جا به جا نشوند.


انواع-خردکن-دستی