خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان | اصفهان

 یکی از مهمترین نگرانی های بین خانواده ها سطح سلامت آب مصرفی خانواده ها می باشد. از جمله مهمترین آلایند های آب مصرفی بوی نامطبوع، چربی روی آب، وجود ناخالصی در آب، زنگ و کلر زیاد می باشد.
بهترین راه برای تامین سلامت آب مصرفی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که در حال حاضر انواع مختلفی در بازار موجود می باشد.
دستگاه تصفیه آب خانگی swf، به علت دارا بودن ابعاد کوچک و وزن کم امکان نصب بر روی انواع شیر آلات را دارد و می تواند تمامی املاح مضر را از آب شرب تصفیه می کند.
فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می توان به جلوگیری از بوی بد دهان و ناراحتی های گوارشی و کاهش بروز سنگ کلیه  در افراد مستعد می باشد.

این دستگاه تصفیه آب امکان تصفیه آب دومرحله ای را به شما می دهد،  مرحله اول از طریق یک لایه سرامیکی و مرحله دوم  لایه نانو می باشد و مهمترین ویژگی این محصول امکان شستشوی فیلتر این دستگاه تصفیه آب می باشد.
در طراحی هوشمندانه این دستگاه تصفیه آب، مدخل ورود آب دارای زاویه کوتانژات خاصی است که به این سادگی بسته نخواهد شد.
عمر متوسط فیلتر مورد استفاده در این دستگاه تصفیه آب خانگی حدود 10 هزار لیتر آب می باشد و مهمترین ویژگی این محصول ابعاد کوچک و عدم نیاز به برق و باتری می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.


برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید