خرید اینترنتی سفره قلمکاری اصل اصفهان

قلمکاری آمیزه ای از هنر و طرح و نقش است و قدمتی تاریخی و دیرینه دارد. این هنر ظریف و زیبا از جمله صنایع دستی شهر اصفهان، شهر هنرمندان زبردست است که از دوران صفویه به ما ارث رسیده است.

 

قیمت سفره قلمکاری

 

بسیاری از مردم ایران و جهان به این هنر بی نظیر علاقمند هستند که در حال حاضر بیشتر روی پارچه و سفره اجرا می شود. هم اکنون نیز مانند گذشته پارچه های اصیل قلمکاری با استفاده از مواد کاملا طبیعی تهیه می شود.


خرید سفره قلمکاری


از پارچه و سفره قلمکاری جهت رومیزی، سفره، پرده و غیره استفاده می شود. ارزش این پارچه ها به اصالت آنهاست. بسیاری از مردم عقیده دارند که این نوع پارچه را بهتر است از شهر اصفهان تهیه کنند تا از جهت اصالت و کیفیت آن آسوده خاطر باشند.


فروش سفره قلمکاری


روش های مختلفی برای خرید سفره قلم کاری اصفهان وجود دارد. می توانید به شهر اصفهان سفر کنید و با مراجعه به فروشگاه های معتبر و مشورت گرفتن از افراد متبحر و خبره در زمینه صنایع دستی، سفره قلمکاری اصل خریداری نمایید.


فروش سفره قلمکاری


ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. فروشگاه اینترنتی تک سبد با سابقه در زمینه صنایع دستی و با برخورداری از متخصصان عالی، می تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند.


قیمت سفره قلمکار


این فروشگاه، انواع سفره قلمکاری با طرح و نقش های مختلف از جمله بته جقه را در اختیار شما قرار می دهد. این فروشگاه با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان، سفره قلمکاری باکیفیت و اصیل اصفهان را با قیمتی بسیار عالی به فروش می رساند.


سفره قلمکاری نفیس


تک سبد محصولات خود را با ضمانت به مشتریان خود ارائه می دهد  و امکان خریدی آسان و امن را برای آنان فراهم می کند. لازم به ذکر است که امکان خرید عمده سفره قلمکار اصفهان در فروشگاه تک سبد اصفهان وجود دارد.


پارچه قلمکاری


قیمت استثنایی محصول: 39000 تومان

خرید محصول