خرید توپ جادویی رقص نور گوشی

خیلی از افراد برای متفاوت شدن و مجلل شدن میهمانی و جشنهای خانگی خود به دنبال یک دستگاه رقص نور هستند. پیشنهاد ما برای مجلل شدن میهمانی٬ خرید توپ جادویی رقص نور است٬ این دستگاه بر خلاف دستگاههای رقص نور لیزری گران قیمت٬ قیمتی مناسب دارد و قیمت آن تنها ۳۹۰۰۰ تومان است٬ پس تنها با پرداخت ۳۹۰۰۰ تومان میتوانید میهمانی خود را از حالت روتین  خارج کرده و آن را مجلل کنید٬ با استفاده از این دستگاه بدون نیاز به هیچ تخصص و مهارتی میتوانید در مهمانی خود نور پردازی کنید.


رقص نور گوشی


توپ جادویی رقص نور قابل اتصال به تلفن همراه و یا هر وسیله دیگزی که خروجی usb دارد٬ است و هم چنین این محصول یک سری otg دارد که میتواند به دستگاههایی که دارای درگاه میکرو usb است وصل شود. شکل ظاهری رقص نور usb نیم کره است٬ این نیم کره از جنس پلاستیک درجه یک است و مانند کریستال است. این محصول داری رویه طلقی مشجر شفاف است٬ که با عبور نور از خود فضا را بانشاط میکند.


خرید توپ رقص نور گوشی


توپ جادویی رقص نور جمع و جور و سبک است٬ وزن آن تنها ۱۵ گرم است٬ پس به راحتی قابل حمل است٬ این وسیله کوچک در یک چشم به زدن میهمانی را جذاب میکند. منبع انرژی توپ به وسیله گوشی یا هر وسیله ای که به آن متصل شده٬ تامین میشود٬ توان مصرفی دستگاه تنها ۴ وات است و با ولتاژ ۵ ولت کار میکند.


توپ جادویی رقص نور


این دستگاه مزیت های زیادی دارد مانند: ظاهر کوچک و ظریف٬ نصب آسان٬ قابل حمل و نقل بودن٬ حرارت کم٬ مصرف انرژی کم٬ مقاومت بالا٬ مقاومت دز برابر ضربه و قیمت مناسب.


رقص نور گوشی usb


این رقص نور ایده آل برای مجالس مختلف مانند: عروسی٬ جشن تولد٬ سالکرد ازدواج و حتی مناسب برای دکوراسیون و اتاق خوای کودک است٬ تغییر رنگ همزمان و بازی رنگها٬ جلوه خاصی دارد که٬ برای کودک بسیار جذاب است و در میهمانی هم باعث تغییر جو میهمانی و هم چنین تغییر روحیه میهمانان میشود.


توپ جادویی رقص نور گوشی


برای نصب دستگاه فقط باید آن را به تلفن همراه یا هر وسیله الکترونیکی که دارای خروجی usb است٬ متصل کنید و با آن میهمانی خود را بانشاط کنید.


توپ رقص نور یو اس بی


با خرید توپ رقص نور گوشی میهمانی خود را مجلل و باشکوه کنید.


قیمت:39000 تومان

خرید محصول