خرید جعبه جواهرات خاتم کاری اصل | ارزان

با توجه به اینکه هنر های دستی هر کشوری نشان از تاریخ فرهنگ و هنر آن کشور دارد، لزوم حمایت از صنایع دستی امری ضروری می باشد.
یکی از راه های حمایت از صنایع دستی و کمک به تداوم و ماندگاری صنایع دستی می کند استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می تواند یکی از بهترین روش ها باشد.با مراجعه به فروشگاه های صنایع دستی با تنوع محصولات ساخته شده توسط هنرمندان چیره دست ایرانی مواجه می شویم که زیبایی چشم نواز آن روح هنر دوست انسان را نوازش می دهد.یکی از صنایع دستی زیبا و ارزنده ایرانی هنر خاتم کاری می باشد که هنر زینت چوب می باشد، هنری زیبا و فاخر که ارزش فوق العاده ای دارد.
هنر خاتم کاری عبارت است از هنر زینت دادن محصولات چوبی به صورت موزائیکی که به صورت اشکال هندسی ساخته شده از استخوان، عاج فیل، چوب و فلزات مختلف می باشد.
یکی از محصولات خاتم کاری که علاوه بر وجهه زینتی می تواند کاملا کاربردی باشد، جعبه خاتم کاری شده می باشد که یک در واقع یک جعبه چوبی می باشد که با هنر خاتم به زیبایی آراسته شده است.
در بسیاری از فروشگاه های صنایع دستی، فروش جعبه خاتم کاری به عنوان یکی از محبوب ترین اجناس برای هدیه مرسوم می باشد. هدیه ای زیبا و ارزنده که نام هنر های دستی ایران را زنده نگه می دارد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید