خرید دستگاه آبمیوه گیری بیتا

با استفاده از این دستگاه که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم می توانید آب میوه های مختلف را بگیرید و نیاز خود را در این زمینه برطرف نمایید.


ابمیوه گیری فوق العاده


با استفاده از این محصول دستی می توانید بدون نیاز به برق آب میوه های فصلی را بگیرید و از ان ها برای نوشیدن و یا برطرف کردن نیاز های شخصی استفاده نمایید.


ابمیوه گیری جدید


شما عزیزان می توانید آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را به صورت اینترنتی سفارش دهید و دستگاه مورد نظر خود را درب منزل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید.


ابمیوه گیری جدید


با استفاده از این محصول می توانید به صورت دستی میوه خود را بر روی کاسه زیرد این دستگاه بگذارید و کاسه فلزی را بر روی میوه فشار دهید تا اب ان خارج شده و در ظرف زیرین دستگاه بریزد.


ابمیوه گیری فوق العاده


جنس این دستگاه آبمیوه گیری بیتا فلزی می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی دارد و می توانید سالیان سال از آن استفاده نمایید.


ابمیوه گیری جدید


این دستگاه دارای 5 سال گارانتی می باشد تا شما بتوانید با استفاده از این محصول آب هر میوه ها را بدون نگرانی بگیرید.


ابمیوه گیری جدید


میوه های مختلف ممکن است اسید کافی برای خراب کردن کاسه های فلزی داشته باشند اما شما می توانید با خرید دستگاه آبمیوه گیری بیتا جدید بدون نگرانی آب انواع میوه ها را همزمان بگیرید.


آبمیوه گیری


تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 را در معرض فروش قرار داده است که می توانید آن را سفارش دهید.


آبمیوه گیری


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 165000 تومان

خرید محصول