خرید دستگاه بخور صورت هایتک ارزان قیمت | تک سبد

یکی از انواع دستگاه بخور، دستگاه بخور گرم می باشد که با تولید بخارات آب رطوبت هوا را تامین می کنند. استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند در فصول مختلف سال باشد.

 


 

استفاده از دستگاه بخور گرم علاوه بر مصارف خانگی می تواند در سالن های آرایشگاهی باشد. استفاده از بخور گرم قبل از استفاده از ماسک های صورت بسیار مطلوب می باشد و میزان اثر بخشی ماسک را افزایش می دهد.
دستگاه بخور صورت هایتک، یک نمونه کارآمد و مناسب می باشد که  امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را برای شما فراهم می آورد. این دستگاه با برق شهر کار می کند.
استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدی کمک کند و همچنین باعث رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت بشود.
ابعاد این دستگاه بخور صورت پایه دار عبازت است از 18*18.5*25 سانتی متر  و وزنی معادل 437 گرم دارد. کلید خاموش/ روشن این محصول بر روی پایه آن تعبیه شده است. 

 


 

استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند در درمان سینوزیت و بیماری های دستگاه تنفسی بسیار موثر باشد علاوه بر اینکه اکثر دستگاه های بخور گرم امکان اضافه کردن عصاره های گیاهی برای اثر دهی بیشتر بخور گرم را دارا می باشند.

 اگر می خواهید پوست شاداب و لطیفی داشته باشید حداقل هر 7 روز یکبار از بخور گرم و عصاره های گیاهی متناسب با پوست خود استفاده نمائید، اما توجه فرمائید قبل از بخور پوست را کاملا شسته و عاری از هرگونه آلودگی باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید