خرید ظرف غذا استیل برای محل کار

خیلی از افراد به دلیل اینکه در وعده غذایی در خارج از خانه و در محل کار هستند٬ باید همراه خود غذا ببرند٬ چون خرید غذا از رستوران هم هزینه زیادی دارد و هم بهداشت کافی در هنگام تهیه غذا رعایت نشده٬ پس غذاهای آماده بیرونی بهداشت لازم را ندارند و این غذاهای غیر بهداشتی سلامت انسان را به خطر می اندازد. دغدغه افراد این است که٬ غذای خانگی را با چه ظرفی همراه خود ببرند٬ پیشنهاد ما خرید ظرف غذا استیل نوین است.


ظرف غذا استیل مسافرتی


این ظرف مناسب برای محل کار٬ مدرسه٬ مسافرت٬ پیک نیک و... است. این ظرف از جنس استیل ضدزنگ و باکیفیت است٬ جنس استیل نسبت به جنسهای دیگر مانند: پلاستیک٬ آلومینیوم٬ پیرکس و... طرفداران بیشتری دارد و خیلی ها از میان این همه جنس٬ جنس استیل را برمیگزینند٬ چرا که مزیت های بسیار زیادی نسبت به جنسهای دیگر دار‌د.


ظرف غذا استیل مدرسه


یکی از این مزایا این است که٬ لازم نیست غذا را در محل کار در ظرف دیگری بریزید و گرم کنید و مستقیما با همین ظرف غذا استیل میتوانید گرم کنید٬ با استفاده از این ظرف به راحتی میتوانید٬ غذای خود را گرم کنید و نگرانی از بابت سوختن٬ ته گرفتن و چسبیدن غذا به ظرف نداشته باشید٬ پس به دلیل اینکه غذا به ظرف نمیچسبد به راحتی پس از میل کردن غذا میتوانید ظرف را بشویید‌.


خرید ظرف غذا استیل نوین


ظرف غذای نوین از دوطبقه مجزا تشکیل شده است٬ تا به راحتی بتوانید غذای خورا به صورت جداگانه و همزمان گرم کنید٬ طبقه بالایی کوچکتر و دارای ابعاد ۱۵*۳ سانتی متر و مخصوص سالاد٬ خورش٬ ماست٬ ترشی و... است و طبقه پایینی برای برنج و غذاهای گرم است که٬ دارای ابعاد ۸*۱۵ سانتی متر میباشد.ظرف غذا استیل برای محل کار


یکی از مزایای مهم این ظرف این است که٬ از نشت غذا جلوگیری میکند٬ چون در آن مجهز به یک واشر پلاستیکی است که٬ این واشر اژ خروج غذاهای مایع مانند سوپ و خورش به بیرون جلوگیری میکند٬ پس به راحتی و بدون نگرانی از نشت غذا به بیرون٬ میتوانید ظرف را در کیف قرار داده و همراه خود به محل کار ببرید٬ درب ظرف با سه عدد گیره استیل محکم میشود‌.


ظرف غذا استیل


این ظرف بسیار سبک و جمع و جور است و حمل آن آسان است٬ وزن آن تنها ۳۴۴ گرم است پس به آسانی آن را حمل کنیپ و همراه خود به محل کار یا هرجای دیگر ببرید. این ظرف مناسب و کافی برای یک نفر است. شرکت نوین برای این ظرف ۲۵ سال گارانتی در نظر گرفته است٬ پس خرید خود را با اعتماد کامل انجام دهید.


ظرف غذا استیل دوطبقه


با خرید ظرف غذای نوین حمایت خود را از کالای ایرانی اعلام کنید.


قیمت:49000 تومان

خرید