خرید ظروف میناکاری به صورت آنلاین

همان طور که میناکاری هنری است که زبان زد خاص و عام شده، محصولات آن هم بخصوص ظروف میناکاری اصفهان بسیار مورد توجه عوام قرار گرفته و هم چون گذشته که مرسوم بوده در جهیزیه نو عروسان، ظروف میناکاری باشد، این رسم همچنان پابرجاست و هنوز هم ظروف میناکاری جایگاه ویژه ای در منازل مردم اصفهان دارد.


بشقاب پایه دار مینا


تمامی این این ظروف هم میتوانند استفاده کاربردی داشته باشند و هم استفاده ی تزیینی د دکوراسیون ها.اگر از ظروف میناکاری مثل گلدان، قندان و یا شیرینی خوری  در امور منزل استفاده میکنید، بایستی در نگهداری و شست و شوی آن دقت نمود.


قندان مینا


خرید محصول


اگر قصد خرید میناکاری اصفهان را دارید بایستی برای تهیه ی آن به اصفهان بروید و یا به صورت آنلاین خرید کنید، که خرید از طریق فروشگاه بزرگ تک سبد و به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری بسیار راحت تر و به صرفه تر است، هم چنین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود و به راحتی با یک کلیک ساده د سایت تک سبد میتوانید مرغوب ترین میناکاری ها را خریداری نمایید.


قندان پایه دار مینا


از بشقاب پایه دار مینا با ارتفاع 11 سانتی متر میتوان د پذیرایی ها به عنوان شیرینی خوری، گزخوری و... استفاده نمود که با قیمت 195000 تومان در فروشگاه اینترنتی تک سبد در معرض نمایش گذاشته شده است.


ظرف پایه دار مینا


خرید محصول


قندان مینا از دیگر ظروف پایه دار میناکاری میباشد که میتواند علاوه بر مصرف واقعی در تزیین دکوراسیون هم استفاده گردد. ارتفاع این قندان 22 سانتی متر میباشد و با قیمت 184000 تومان د دسترس قرار گرفته است.

هر دو این آثار زیبا حاصل دست رنج استاد مداح الحسینی میباشند.