ساعت هوشمندa20 ، ساعت ارزان

در میان ساعت های هوشمند فراوانی که وارد بازار ساعت شده است یکی از ساعت هایی که جایگاه مناسبی توانسته کسب کند ساعت هوشمند a20 است که با داشتن صفحه نمایش رنگی و LED در سایر 1.54 اینچی و کیفیت عالی بسیار از خریداران را به خود جلب کند.


ساعت لمسی


ساعت هوشمند مدل a20 با داشتن باتری قدرتمند 380  میلی آمپری خود توانسته یک سر و گردن از دیگر رقبای خود بالاتر باشد و توانایی ماندن در حالت Standby  به مدت 20 روز ماندگاری را دارد.


ساعت سیم کارت خور


این مدت ماندگاری شارژ در میان ساعت های هوشمند صفحه لمسی بسیار رقم مناسبی است.

 

 

ساعت سیم کارت خور a20

تراکم پیکسل 302 در مقیاس 1.54 اینچ نشان گر صفحه نمایشی با قدرت وضوح HD است که شما می توانید هنگام استفاده از آن لذت ببرید و هیچ گاه پایین بودن کیفیت صفحه نمایش شما را نا امید نمی کند.


ساعت گام شمار a20


صفحه لمسی خازنی حرارتی حساس و شیشه ای که از تکنولوژی گوریلا گلس 2 استفاده  می کند باعث می شود ساعت هوشمند a20 را در مقابل ضربه و خش مقاوم سازد.

 

ساعت لمسی a20

 

توانایی گام شمار و همچنین تعیین میزان مصرف کالری در طول زمان معین یکی از مشخصه های این ساعت هوشمند است.


ساعت لمسی a20


شما با فعال سازی سنسور نبضی ساعت هوشمند a20 به راحتی از وضعیت جسمانی خود در هر زمان می توانید آگاه شویو و ضربان قلب خود را بررسی نمیایید. حتی امکان بررسی فشار خون خود را نیز دارید که یکی از نیاز های مبرم افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند را رفع می کند. ساعت ارزان قیمت و با کیفیت ، ساعت هوشمند bsnl a20 ساعتی فراتر از یک ساعت!

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول

قیمت 239.000 تومان

خ

ساعت