فروشگاه تک سبد عرضه کننده شیلنگ جادویی xhose

همه ما برای شستشوی ماشین٬ حیاط منزل٬ شیشه٬ دیوار٬ آبیاری گیاهان و... نیاز به یک شیلنگ بلند داریم٬ اما همیشه شیلنگهای بلند حجم زیادی دارند و فضای زیادی را اشغال میکنند و نگه داری آنها در محیطهای کوچک سخت است و باعث به هم ریختگی میشود. پیشنهاد ما برای رهایی از این مشکلات خرید شیلنگ جادویی xhose از سایت تک سبد است٬ تک سبد عرضه کننده شیلنگ جادویی ایکس با کمترین قیمت یعنی ۲۱۰۰۰ تومان است.


شیلنگ جادویی اصل


شیلنگ جادویی ایکس هوز ساخت کشور چین است٬ طراحی جالب و خارق العاده ای دارد و در استفاده اول جادوی این شیلنگ همه را شگفت زده میکند‌. 


شیلنگ جادویی xhose


دلیل اینکه به این شیلنگ جادویی میگویند این است که٬ این شیلنگ به صورت خودکار قابلیت افزایش و کاهش طول دارد٬ این شیلنگ با طول ۵ متر تا ۱۵ متر را تحت پوشش قرار میدهد٬ افزایش طول آن با جریان یافتن آب درون شیلنگ امکان پذیر است که٬ این افزایش طول بستگی به فشار آب دارد٬ کاهش طول شیلنگو جمع شدن خودکار آن با قطع جریان آب امکانپذیر است٬ با قطع جریان آب طول شیلنگ از ۱۵ به ۵ متر می رسد٬ پس جمع آوری آن خودکار است٬ و نیازی نیست شما آن را به صورت دستی جمع آوری کنید‌.شیلنگ مجیک هوس


این شیلنگ مجهز به آبپاش با ۸ مدل پرتاب خروجی آب است که٬ هرکدام از این حالات مناسب برای کار خاصی است٬ که شما بنا به نیاز خود باید آن را تنظیم کنید. این شیلنگ از جنس مش بافته شده قوی است و از یک لایه درونی و یک لایه بیرونی ساخته شده است٬ بدنه آن مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت٬ مستحکم و ضد ضربه است.


خرید شیلنگ آب جادویی


نمونه های تقلبی این شیلنگ در برخی از فروشگاههای اینترنتی وجوددارد٬ تک سبدعرضه کننده شیلنگ جادویی اصل با قیمت ۲۱۰۰۰ تومان است٬ با خرید شیلنگ جادویی اصل٬ یک عمر از خرید شیلنگ بی نیاز شوید.


شلنگ جادویی ایکس هوز


قیمت:21000 تومان

خرید محصول