فروش ویژه دوربین مداربسته خودرو بلک باکس

یک دوربین مداربسته خودرو می تواند ما را از مشکلات بسیاری نجات دهد. زیرا ممکن است تصادفات و اتفاقاتی رخ دهد و ابهاماتی پیش آید این دروبین بسیار به شما کمک می کند که بتوانید حرف خود را ثابت کنید و یا حتی بتوانید سرقت ها و دزدی هایی که از ماشینتان شده را پیگیری کنید.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین برای همین هدف طراحی شده است و می تواند از همه ی اتفاقات داخل و خارج ماشین تا زاویه 140 درجه ثبت کند زیرا محدوده ی زاویه ی دید این دوربین 140 درجه است. بنابراین با دوربین مدار بسته خودرو دیگر نگران نباشید.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین یک قابلیت مهم دارد که به آن تشخیص حرکت یا Motion Detection گویند که بسیار کاربردی است. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید طوری دوربین را تنظیم کنید که با هر حرکت ناگهانی و ضربه شدید تصاویر را در همان لحظه تصویربرداری کرده و در یک پوشه ی مجزا ذخیره کرده و آن را قفل می کند.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین بسیار سبک بوده و ابعاد کوچکی نیز دارد. بهمین خاطر اگر حتی این دوربین روی داشبورد بیفتد نمی تواند آسیبی به داشبورد وارد کند. همچنین این دوربین از طریق یک پایه ی نگهدارنده به شیشه جلو ماشین وصل می شود و می تواند تا 360 درجه بچرخد. این دوربین و پایه ی آن هیچ خط و خشی روی شیشه نمی اندازد.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین دارای یک سنسور G می باشد. این بدان معنی است که وقتی ماشین شروع به حرکت می کند به صورت اتوماتیک دوربین شروع به ضبط تصاویر کرده و آنها را ذخیره می کند.


دوربین مداربسته خودرو


از ویژگی های دیگر این دوربین عبارت است از پشتیبانی از حافظه جانبی تا 32 گیگابایت، وضوح دوربین 1920*1080 ، قابل شارژ از طریق فندکی ماشین، ورودی از نوع HDMI، دارای پایه جهت نصب بر روی داشبورد و یا شیشه ماشین.


دوربین مداربسته خودرو
برای مشاهده و خرید دوربین مدار بسته ماشین اصل روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 83000 تومان


دوربین مداربسته خودرو