مرکز فروش ظروف میناکاری در قزوین و سایر شهرها

شهر تاریخی قزوین یکی از شهر های دیدنی کشورمان می باشد که علاوه بر مکان دیدینی دارای سوغاتی های صنایع دستی و خوردنی های بسیار خوشمزه ای می باشد، این شهر مهد خوشنویسی کشورمان می باشد که با صنایع دستی ظریف و متنوع خود که با دستان توانمند هنرمندان این خطه تولید شده است بازار های پر رونقی دارد.
در این شهر صنایع دستی همچون قالی بافی و جاجیم بافی از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد که از سابقه نسبتاً طولانی برخوردار می باشند. هر چند در سال های اخیر به منظور توسعه و ترویج صنایع دستی و فراهم آوردن زمینه‌های اشتغالزایی برای اقشار مختلف جامعه بخصوص جوانان و بانوان انواع صنایع دستی در این شهر آموزش داده شده.

 در سال های اخیر شاهد آموزش صنایع دستی از جمله هنر میناکاری اصفهان در این شهر می باشیم که می تواند زمینه ساز اشتغال برای بسیاری از افراد باشد و میناکاری قزوین نیز پیشرفت های خوبی داشته است. هر چند سایر صنایع دستی از جمله معرق چوب، زره بافی، موج بافی، آینه کاری، رودزی‌های سنتی و.... نیز از گزینه های آموزشی در این شهر می باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصولبا توجه به استقبال و اقبال مردم شهر قزوین از خرید میناکاری در قزوین، فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن کلکسونی از جدید ترین و زیباترین محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان به عنوان برترین مرکز فروش ظروف میناکاری در قزوین و سایر شهر های ایران می باشد.
عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات صنایع دستی و در نتیجه قیمت پایین تر بدون کاهش کیفیت محصولات یکی از صدها مزیت همراهی و خرید آنلاین میناکاری ازفروشگاه صنایع دستی تکسبد می باشد. این فروشگاه یکی از بزرگترینو برترین فروشگاه های اینترنتی ایران می باشد.

 در این سایت شما می توانید انواع محصولات میناکاری از جمله بشقاب میناکاری، گلدان میناکاری، قاب میناکاری، قاب بشقاب میناکاری، سرویس چایخوری میناکاری و...... را با ابعاد، طرح و قیمت های متنوع خریداری کنید.


 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.