معرفی جعبه جواهرات خاتم کاری شده

امروزه، تمایل افراد به تزئینات سنتی ایرانی، و طراحی خانه به سبک و سیاق ایرانی طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است.اگر در زمره ی این افراد قرار می گیرید، حتما با هنر اصیل خاتم کاری آشنا هستید.

خرید-جعبه-خاتم-کاری
خاتم کاری، هنری است که قرن هاست در شرق آسیا و ایران رایج بوده اما امروزه کشور ما از مهم ترین قطب های تولید این زیبایی است.

جعبه-خاتم-کاری-اصفهان
در هر حال، اگر به تزئینات سنتی و البته لوکس ایرانی علاقه مند باشید، یک جعبه ی خاتم کاری شده حتما برایتان تحریک کننده است!

خرید-جعبه-خاتم-کاری

در اینجا به معرفی جعبه جواهراتی می پردازیم، که نمایشی تمام و کمال از هنر ایران زمین است.  این محصول، می تواند برای خودتان باشد، یا هدیه ای ارزنده و به یادماندنی از سوی شما.

خرید-جعبه-خاتم-کاری-شده

جعبه خاتم کاری فروشگاه تک سبد، از بدنه ی چوبی ساخته شده است و روی سطح آن به طور کامل به زیبایی هرچه تمام تر خاتم کاری شده است. 

خرید-جعبه-خاتم-کاری-شده

درون این جعبه یک لایه آستر زیبا کار شده است، که بسیار برای نگهداری جواهر آن را مناسب می کند. این جعبه دارای ابعاد 5.5*8*11 سانتی متر است.

جعبه-خاتم-کاری-اصفهان
هنرمندای زبردست در اصفهان، این جعبه را با دقت و زیبایی از کنارهم گذاردن اشکال هندسی منتظم شکل داده اند، تا مهمان اصیل و زیبای خانه های شما باشد.

جعبه-خاتم-کاری-شده
برای خرید جعبه جواهرات خاتم کاری، می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید.
قیمت : 21900 تومان


 

خرید محصول