هدایای تبلیغاتی راهی به سوی قلب مشتری

هدایای تبلیغاتی در قلب مشتریان جایگاه ویژه ای دارد٬ به دلیل جایگاه ویژه هدایای تبلیغاتی در قلب مشتریان٬ اشتفاده از آن روز به روز زیاد میشود و بسیاری از افراد برای رونق و پیشرفت کار خود از آن استفاده میکنند. هدیه همه انسانها را خوشحال میکند٬ اگر هدیه ای که به آنها داده میشود٬ مورد نیازشان باشد این خوشحالی دو چندان میشود٬ شرکتها باید در انتخاب هدیه تبلیغاتی دقت کنند و باید خود را بجای مشتری بگذارند و ببینند چه چیزی مشتریان را خوشحال میکند٬ اگر به این نکات توجه کنند٬ هدیه مناسب را پیدا میکنند و باعث رضایت و خشنودی مشتری میشوند.


بهترین هدایای تبلیغاتی


انتخاب درست هدایای تبلیغاتی باعث ماندگاری برند شما میشود٬ اگر میخواهید انتخابی درست داشتخ باشید٬ به سایت تک سبد مراجعه فرمایید. تک سبد ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی برای سلیقه ها و هدفهای مختلف است.

در این مقاله چند نمونه از بهترین هدایای تبلیغاتی سایت تک سبد را به شما معرفی میکنیم.


 


 

پاور بانگ وایرلس القایی ۱۸۰۰۰ میلی آمپز:

 

این پاور بانک یک هدیه تبلیغاتی خاص است٬ امکان شارژ بی سیم یا القایی را دارد و به دلیل خروجی usb٬ امکان شارژ با کابل را هم دارد. ظرفیت این دستگاه ۱۸۰۰۰ میلی آمپر است٬ ابعاد آن ۲.۵*۷*۱۴.۵ سانتی متر است٬ یک درگاه ورودی برای شارژ خود دستگاه و ۲ خروجی usb برای شارژ انواع دستگاههای هوشمند.

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:148000 تومان

خرید محصول


تابلو برجسته پلی استر طرح هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق:

این محصول یک هدیه تبلیغاتی جدید٬ موجود در سایت تک سبد است. این قاب دارای ابعاد ۳*۲۱.۵*۳۲.۵ سانتی متر بوده و به دو صورت دیواری و رومیزی قابل استفاده است. شعر برجسته روی قاب به رنگ فیروزه ای و زمینه قاب مشکی است. این قاب زیبا با امکام درج لگو یک هدیه تبلیغاتی مناسب است.


هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:29000 تومان

خرید محصول


هیتر رومیزی مدل پنکه:

ابعاد این هیتر بسیار کوچک و ۱۵*۱۵ سانتی متر است که٬ توسط یک پایه به راحتی بر روی میز یا هرجای دیگری قرار میگیرد و تا فاصله زیادی را گرم میکند. سیم این هیتر ۱۱۵ سانتی متر است و یک دکمه روشن و خاموش روی آن قرار گرفته است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:55000 تومان

خرید محصول


قاب بته جقه میناکاری:

قاب مینا طرح بته جقه دارای بدنه و قاب چوبی با ابعاد 29.5*29.5 سانتی متر است٬ در داخل قاب یک طرح بته جقه زیبا میناکاری وجود دارد٬ که روی آن آیه مقدس ان یکاد نوشته شده است. این قاب زیبا یک هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان است که٬ مناسب برای دکوراسیون منزل میباشد.


هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:109000 تومان

خرید محصول


سردیس ابوعلی سینا:

سردیس بوعلی سینا دارای ابعاد ۵.۵*۴.۸*۱۵.۵ سانتی متر و رنگ بژ است٬ جنس سردیس٬ پلی استر و داخل آن با پودر سنگ ورزین پر شده که به این دلیل وزن کمی دارد٬ این سردیس همان هدیه تبلیغاتی است که٬ به دنبال آن هستید‌.


هدیه تبلیغاتی اداری

قیمت:39000 تومان

خرید محصول


جهت دریافت مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی از سایت تک سبد دیدن فرمایید.