هیتر های برقی چه مزیت هایی دارند؟؟

با شروع فصل های پاییز و زمستان و کاهش قابل توجه دما، همگی ملزم به استفاده از وسایل گرمایشی چه در منزل و چه در محل کار شده ایم، وسیله ای که گرمای مورد نیاز ما را در سرمای زمستان تامین کند.


خرید مینی بخاری برقی


یکی از این وسایل گرمایشی هیتر های برقی هستند که از انرژی الکتریکی به عنوان سوخت موردنیاز خود استفاده میکنند ولی با وجود اینکه یک وسیله برقی هستند، اما با این حال اصلا پر مصرف نیستند و برعکس برق بسیار کمی را مصرف میکنند.


هیتر برقی خانگی


نوسانات دما منجر به این میشود که بخواهیم درجه ی حرارت هیتر را با توجه به دمای محیط افزایش یا کاهش دهیم، بدین منظور سازندگان هیتر برقی کوچک، دکمه ی تنظیم درجه حرارت را بر روی سیم دستگاه قرار داده اند تا به راحتی کنترل درجه حرارت دستگاه را در دست داشته باشیم.


هیتر برقی کم مصرف


خرید


خودکار بودن این گونه وسایل یکی از مزیت های مهم آن شمرده میشود زیرا با این قابلیت دیگر دمای فضای داخلی منزل بیش از حد بالا نمیرود  و هنگامی که هوا رو به گزم شدن رفت و به دمای مطلوبی رسید، خود به خود دستگاه خاموش میشود.

سبکی و جمع و جوری هیترهای برقی یکی دیگر از مزیت های آن است که امکان استفاده از آنها را در همه نقاط منزل و حتی در حمام را فراهم نموده است.هیتر برقی رومیزی با اینکه پایه ای ندارد ولی بر روی میز به راحتی نصب میگردد تا مشکلی در استفاده از آن نباشد.


مینی بخاری برقی


خرید


هیتر برقی پایه دار با قیمت 69000 تومان و هیتر برقی رومیزی نیز با قیمت 55000 تومان به فروش میرسند.