چرا استفاده از هیتر های برقی همه گیر شدند؟؟

از دیرباز تا کنون همواره بخاری های گازی پرکاربرد ترین وسایل گرمایشی بوده اند و همیشه این بخاری های گازی بودند که مورد توجه عوام مردم بوده اند، ولی امروز با پیشرفت تکنولوژی و ساخت و تولید وسایل گرمایشی متنوع از برند های مختلف، شاهد توجه و استفاده ی کمتر از بخاری های گازی هستیم.


مینی هیتر برقی


هیتر ها امروزه جایگاه ویژه ای در فصول سرد سال برای گرم نمودن محیط در بین مردم پیدا کرده اند. از آنجا که هیتر های برقی سبک و با اندازه و ابعاد کوچک در بازار موحود هستند، از آنها میتوان در تمامی نقاط منزل استفاده نمود.به عنوان مثال مینی هیتر برقی از آن دسته هیتر های بدون پایه میباشد که طراحی آن به گونه است که به سادگی بر روی میز متصل میشود.


خرید هیتر برقی


تامین سوخت هیتر ها از طریق انرژی الکتریکی میباشد که بدین منظور سیمی به طول 115 سانتی متر برای آن تهیه شده است و بر روی آن دکمه ای جهت تنظیم درجه ی حرارت آن قرار گرفته است و به کمک این قابلیت میتوان درجه حرارت هیتر را با توجه به دمای محیط تغییر داد.


هیتر برقی


اطلاعات بیشتر و خرید

یکی دیگر از عواملی که سبب شده هیتر های برقی در بین عوام فراگیر شود، خاصیت اتوماتیک بودن آنها است، چرا که با این خاصیت دیگر نگران مصرف بیش از اندازه برق نیستیم و بر خلاف تصورات ثابت میکند که این گونه هیتر ها کم مصرف هستند.


قیمت هیتر برقی رومیزی


اطلاعات بیشتر و خرید


قیمت هیتر برقی خانگی 69000 تومان و مینی بخاری برقی 55000 تومان میباشد که در فروشگاه بزرگ تک سبد قابل مشاهده میباشد.