چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

ضرورت استفاده از هدایای تبلیغاتی به دلیل این است که٬ این هدایا مزایای زیادی دارند٬ که در این مقاله چند نمونه از مزایای آن را بررسی میکنیم‌.


بهترین هدایای تبلیغاتی


۱. هدایای تبلیغاتی باعث میشود که٬ مشتریان نام تجاری شما را بشناسند و این نام تجاری در ذهنشان حک شود و در خاطر آنها بماند.

۲. ارائه هدایای تبلیغاتی به عنوان کارت ویزیت: یکی از راههای تبلیغاتی استفاده از کارت ویزیت است٬ این کارتها اجزای اصلی کسب و کارها هستند٬ اما دادن هدیه تبلیغاتی که برند شماروی آن حک شده باشد٬ در کنار این کارت٬ راهی جالبتر است که تاثیر زیادی دارد.

۳. هدایای تبلیغاتی باعث میشود که٬ محصولات و خدماتتان به صورت دائمی در معرض دید مشتری باشند و هر لحضه مشتری را به یاد خدمات شما بیندازد.

۴. استفاده از هدایای تبلیغاتی هم هزینه کمتری دارد و هم کاربرد بیشتری دارد.

۵. استفاده از هدایای تبلیغاتی باعث میشود٬ بازاریابی قدرتمندی داشته باشید.

با خرید بهترین هدایای تبلیغاتی از سایت تک سبد از تمام این مزایا برخوردار شوید.چایی ساز٬ قهوه جوش و کتری سفری stillo:

دستگاه چایی ساز و قهوه جوش همراه٬ بسیار کم حجم و سبک و وزن آن تنها ۱۹۸ گرم است٬ دارای ابعاد ۱۶*۱۶ سانتی متر مناسب برای استفاده در مسافرت٬ محل کار٬ خوابگاه دانشجویی و... این دستگاه با برق کار میکند و در حدود یک دقیقه آب را به جوش میاورد.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:19500 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب بشقاب میناکاری طرح خورشید:

این قاب از یک بشقاب میناکاری زیبا از جنس مس با ابعاد ۳۰*۳۰ سانتی متر و یک قاب چوبی با ابعاد ۳۵*۳۵ سانتی متر ساخته شده٬ این قاب یک هدیه تبلیغاتی میناکاری است که٬ بسیار شکیل و درخور سازمان شما میباشد.


هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:89000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


دستگاه بخور سرد طرح قارچ:

این دستگاه دارای طراحی بسیار جالب است و از طریق usb به لپ تاپ٬ پاور بانک٬ آداپتور برق و... وصل میشود و برای استفاده در منزل٬ محل کار٬ هتل٬ مدرسه٬ ماشین و... مناسب است. این دستگاه از جنس ABS ,PP, PET میباشد٬ ابعاد آن ۸.۵*۱۵ سانتی متر است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:59000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


ساعت مچی هوشمند ارزان مدل M9:

با اتصال این ساعت به تلفن هوشمند از طریق بلوتوث٬ تمام تماسها و دفترچه تلفن و پیام های شما بر روی ساعت سینک میشود و شما میتوانید با استفاده از این ساعت به پیام ها و تماسهای خود٬ دسترسی داشته باشید. با نصب سیم کارت به یک موبایل تبدیل میشود و امکانات زیادی را در اختیار شما قرارمیدهد.


هدیه تبلیغاتی اداری

قیمت:109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید