چسب flex tape چه ویژگی هایی دارد؟

چسب فلکس تیپ یک چسب همه کاره با کارایی فوق العاده بالا است. این چسب قوی حالت لاستیکی و ارتجاعی داشته و پهنای زیادی دارد که می توان برای وصله، آب بندی کردن، درزگیری و چسباندن بسیاری از چیزها استفاده نمود. این چسب بسیار قوی بوده با گذشت مدت بسیار کمی میچسبد و مشکل شما را حل میکند. 

 

چسب فلکس تیپ

قیمت : 15900 تومان

خرید محصول

چسب flex tape برای نشتی لوله کشی هم کاربرد دارد و با حالت لاستیکی که دارد براحتی چسبیده و نشتی را از بین میبرد.  چسب فلکس تیپ قادر است سوراخ های بزرگ و شکاف های بزرگ را با قدرت بالا پوشانده به نحوی که دیگر هیچگونه درز و شکستگی وجود نداشته باشد. از این چسب در اب و هوای مرطوب، خشک و بسیار گرم مانند مناطق جنوبی کشور هم استفاده میشود و هیچگونه مشکلی برایتان بوجود نخواهد آورد و حتی به صورت فوری نشتی را برطرف خواهد کرد.

 

نمایندگی فلکس تیپ

 

این محصول ضدآب بوده و در نواحی که تماس مستقیم با آب را هم دارند میتوان استفاده نمود . همچنین میتواند همه چیز را مهر و موم کرده و شکاف های عمیق و شکستگی ها را برطرف نماید. این چسب قابلیت این را دارد که در همه نوع اب و هوایی همچون خشک، مرطوب و گرم از آن استفاده نمایید. نوار چسب  فلکس تیپ دارای پهنای 10 سانتی متر و طول 152 سانتی متر می باشد. از این چسب می توان برای لوله ها، قایق، پشت بام، پنجره، دیوار، آکواریوم و انواع اشیا استفاده کرد.

 

 


خرید چسب فلکس تیپ

 

جهت خرید چسب ضدآب فلکس تیپ میتوانید به نمایندگی های فروش مراجعه کرده و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. این چسب دارای قیمت بسیار کم و حجم بسیار بالایی می باشد که با خرید آن مدت ها میتوانیداستفاده کنید بدون آنکه نگران به پایان زسیدن محصول باشید. 

 

فروش اینترنتی چسب فلکس تیپ

قیمت : 15900 تومان

خرید