گیرنده دیجیتال مای جیکا مخصوص اندروید

گیرنده دیجیتال PadTV PT115 ساخت کمپانی چینی مای جیکا می باشد و از محصولات پرفروش و محبوب این شرکت است. این گیرنده دیجیتال موبایل در ابعاد بسیار کوچک (3 سانتی متر) طراحی شده و دارای گیرندگی بالایی می باشد.


گیرنده-دیجیتال


طول و عرض گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی 1.7*0.6 سانتی متر است. این دستگاه با کمک رابط OTG به دستگاه اندرویدی شما وصل میشود و بدون نیاز به برق،اینترنت یا سیمکارت میتواند سیگنالها را با کیفیت بالا دریافت نماید. با خرید گیرنده دیجیتال موبایل PADTV میتوانید تلفن یا تبلت هوشمندتان را تبدیل به یک تلویزیون HD نمایید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


آنتنی که در این گجت تعبیه شده است قادر به دریافت سیگنالهای دیجیتال و انتقالشان به گیرنده دیجیتال می باشد. حساسیت بالا و کیفیت مطلوب این دستگاه میتواند برنامه های دیجیتالی و تلویزیونی را با کیفیت مطلوب پخش نماید تا از تماشای آنها لذت ببرید. کانال یابی خودکار نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این گیرنده دیجیتال می باشد.
گیرنده-دیجیتال-موبایلحداقل سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز جهت استفاده از این دستگاه یک پردازنده دوهسته ای دوگیگاهرتزی و سیستم عامل اندروید نسخه 4.1 به بالا می باشد. نرم افزار مربوطه ی این محصول نیز در گوگل پلی موجود می باشد (pad tv hd) که با نصب آن بر روی دستگاه اندرویدیتان میتوانید از امکانات جالب و فوق العاده ی این گیرنده دیجیتال یو اس بی لذت ببرید. این نرم افزار قادر به ضبط برنامه های دلخواه شما می باشد و آنها را به کارت حافظه دستگاهتان انتقال میدهد.


بهترین-گیرنده-دیجیتال-موبایل