گیرنده دیجیتال مخصوص سیستم عامل اندروید

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت اندرویدی مدل PadTV PT115 Mygica میتواند تلفن هوشمند یا تبلت اندوریدی شما را به یک تلویزیون با کیفیت تبدیل نماید. این محصول در ابعاد بسیار کوچکی طراحی گردیده است و با استفاده از رابط otg میتواند به دستگاه اندرویدی شما متصل گردد.


گیرنده-دیجیتالاین گیرنده دیجیتال آنتن با کیفیتی داشته و میتواند سیگنالها را بدون نیاز به اینترنت یا برق دریافت نماید تا قادر به تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقتان باشید. گیرنده دیجیتال پد تی وی کلیه ی برنامه ها را با کیفیت HD پخش می نماید.

گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


این گجت سیستم عامل اندروید نسخه 4.1 به بالا را پشتیبانی می نماید. همچنین ویژگی TIME SHIFTING این محصول میتواند برنامه های تلویزیونی را ضبط نماید و به کارت حافظه دستگاهتان انتقال دهد. اگر برنامه های مورد علاقتان هم زمان در دو کانال مختلف پخش شود این محصول میتواند آنها را ضبط نماید که بتوانید در زمان دلخواهتان آنها را تماشا کنید.


بهترین-گیرنده-دیجیتال-موبایل


فرمتهای صوتی و تصویری قابل پشتیبانی این گیرنده دیجیتال شامل MPEG2 MP & ML/H.264 و MPEG2 Audio Layer I & II / AAC می باشد. حداقل سخت افزارهای مورد نیاز برای استفاده از این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید یک پردازنده دو هسته ای با سرعت 1 گیگاهرتز یا بالاتر می باشد. حساسیت بالای گیرندگی این گیرنده دیجیتال موبایل بالا بوده و این ویژگی به شما امکان تماشای برنامه ها را با کیفیت بالا میدهد. این محصول قادر به کانال یابی خودکار نیز می باشد و میتواند آنها را در لیستی نمایش دهد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل