گیره نگهدارنده روتختی چیست؟

گیره نگهدارنده ملحفه تخت، محصولی با طراح ساده و کاربردی، طراحی شده برای سایزهای متفاوت تشک تخت که می توان به شما در صرفه جویی در وقت و انرژی که هر روزه برای مرتب کردن ملحفه و روتختی که هر روز صرف می کرده اید کمک بسزایی داشته باشد.
گیره نگهدارنده روتختی در واقع همان چیزی می باشد که به خانم های خانه دار کمک می کند تا همیشه از مرتب بودن تخت بچه ها لذت ببرند، زیرا یکی از خصوصیات وجودی بچه ها بازی کردن می باشد که نمی توان آن را نادید گرفت پس بالا و پایین پریدن روی تخت نیز یکی از بازی های دوران بچگی می باشد.

 اما اگر برای شما ان سوال پیش آمده است که نگهدارنده روتختی چیست؟ با ما همراه باشید با توضیح مختصری در رابطه با این محصول کاربردی و جدی که می تواند کمک بسزایی به خانم های خانه دار بکند. گیره نگهدارنده ملحفه که در اشکال و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد، با اتصال به گوشه های ملحفه مانع از جابجایی آن می شود.

 نظم دهنده ملحفه یا روتختی معمولا دارای بازوهای کشی می باشد که در انتهای آنها یکسری گیره های فلزی در نظر گرفته شده است که دارای مقاوت بالایی بوده و به لبه های ملحفه یا روتختی متصل شده و با ایجاد کشیدگی مانع از چین و چروک بر روی ملحفه و روتختی شما می شود.
اگر برای شما این نگرانی پیش آمده که این گیره های فلزی می تواند به ملحفه یا روتختی نفیس شما آسیب برساند، باید به شما این نکته را یادآور شیوم که برای این مشکل نیز پیش بینی هایی صورت گرفته است.
به منظور جلوگیری از آسیب رساندن گیره نگهدارنده روتختی به ملحفه درون آنها از گیره های پلاستیکی استفاده شده است که مانع آسیب رسیدن به ملحفه و روتختی شما می شود.

 این نکته را نیز یاد آور بشویم که استفاده از این محصول تنها محدود به نظم دهی روتختی شما نمی باشد، بلکه شما می توانید برای منظم نگه داشتن کاور مبلمان، کاور میز اتو و... نیز از این محصول استفاده نمائید.

 


برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید

قیمت : 19000 تومان